Пошук:

Членство в Українській Асоціації Судинного Доступу
надає Вам такі переваги:

  • Доступ до освітніх матеріалів в галузі судинного доступу, в тому числі від іноземних асоціацій судинного доступу, які входять у Global Vascular Network (GloVANet)
  • Допомога у вирішенні складних клінічних питань, пов'язаних з встановленням та експлуатацією судинних доступів
  • Можливість організовувати регіональні або тематичні осередки Асоціації
  • Знижки на участь у заходах, які проводить УАСД та партнери (конференції, фахові школи, тренінги, семінари, майстер-класи тощо).

 

 

 

Членський внесок складає 500 грн за перші 2 роки, і надалі - 500 грн за рік.
Банківські реквізіти
 

 

 
  • Для реєстрації у члени Української Асоціації Судинного Доступу будь ласка, надішліть заявку (у вільній формі) на електронну адресу Асоціації - uava_21@ukr.net
Ми завжди на зв'язку!
 
 

 


 

Члени Асоціації:

Белій Адріан (Кишинів, Молдова)
Бондар Роксолана (Київ)
Бонь Марина (Ужгород)
Боярко Ярослав (Краматорск)
Бровченко Юрій (Одеса)
Буйний Ігор (Запоріжжя)
Бучакчийська Олена (Київ)
Бурмістр Яна (Кишинів, Молдова)
Василевський Андрій (Київ)
Водяницький Сергій (Київ)
Гордєєв Юрій (Хмельницький)
Гончаренко Альона (Київ)
Діденко Євген (Одеса)
Дмитрієв Дмитро (Вінниця)
Жилінський Андрій (Рівне)
Жовнір Володимир (Київ)
Заграничний Тарас (Київ)
Зінченко В’ячеслав (Львів)
Зітинюк Віталій (Київ)
Капуста Кирило (Запоріжжя)
Кіндяк Іван (Івано-Франковськ)
Кисельова Ірина (Київ)
Кліманська Катерина (Краматорск)
 
 
Кошарський Денис (Київ)
Криклій Віктор (Краматорськ)
Кудін Сергій (Глухів)
Кузьмінова Наталія (Київ)
Кучинська Інна (Київ)
Лазун Олександр (Київ)
Ларіонова Олена (Київ)
Левашова Альона (Харків)
Легун Наталія (Івано-Франківськ)
Легун Олег (Івано-Франківськ)
Логвіненко Олександра (Київ)
Макаров Дмитро (Київ)
Маліновська Тетяна (Вінниця)
Мар’ясова Ольга (Київ)
Матвійчук Вікторія (Київ)
Мінаєва Уляна (Київ)
Мегера Володимир (Харків)
Могорита Євген (Київ)
Мороз Володимир (Львів)
Моторинець Василь (Ужгород)
Німкович Роман (Київ)
Олєйнікова Юлія (Кив)
Павловський Максим (Київ)
Пастощук Юрій (Київ)
Пєлєньова Юлія (Рівне)
Пилипенко Максим (Київ)
Попадюк Олег (Івано-Франківськ)
Присяжнюк Андрій (Київ)
Сас Ян (Запоріжжя)
Синицин Максим (Київ)
Скольська Лілія (Київ)
Слободян Володимир (Київ)
Стельмащук Володимир (Київ)
Степанян Ганна (Краматорськ)
Стець Роман (Ужгород)
Строкань Андрій (Київ)
Субботін Віталій (Київ)
Сурков Денис (Дніпро)
Танцюра Людмила (Київ)
Тенкач Олександр (Ужгород)
Ткаченко Надія (Одеса)
Товкачевська Вікторія (Запоріжжя)
Токар Ігор (Одеса)
Томащук Юрій (Івано-Франківськ)
Ушаков Сергій (Київ)
Хижняк Кирило (Київ)
Хоменко Андрій (Київ)
Хоменко Олена (Київ)
Цалко В’ячеслав (Одеса)
Чернишук Сергій (Київ)
Шимків Андрій (Хмельницький)